Стрілець-паралімпієць з України встановив рекорд Європи

21 березня 2021 року, стрілки-паралімпійці з України перетнули екватор кубка світу в місті Аль-Айн, Об’єднаних Арабських Еміратах першими! У цей день комплект медалей був розіграно в одній вправі – R1 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів стоячи, клас SH1, чоловіки). І наші спортсмени впевнено пройшли фінал, здобувши “золото” та “срібло”.

Повідомляє українське інформаційне агентство нових медіа Ukrainian Agency.

Наразі у національної паралімпійської збірної команди з кульової стрільби 8 медалей: 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзова, а також – рекорд Європи.

Про це повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

Дорошенко Андрій здобув “золото”, а Стоєв Юрій – “срібло”. До того ж, Андрій встановив новий рекорд Європи, показавши результат 625,0 очок в кваліфікації. Цим самим він перевершив свій же рекорд Європи на 0,6 очок, який був встановлений в 2016 році на кубкові світу в м. Бангкок, Таїланд. Попереду ще три дні змагань.

Нагадаємо, що цей кубок світу зібрав близько 120 спортсменів з 24 країн світу, та проводиться за безпрецедентних заходів безпеки, що включають не тільки проживання команд окремо одна від одної на території закритого готельного комплексу, з неможливістю сполучення з зовнішнім світом (окрім як виїзду на тренування та змагання), але й ПЛР тестування кожні 48 годин перебування в ОАЕ та заходи з запобігання поширенню COVID-19 на стрільбищі. Від збірної команди України участь у світовому стрілецькому кубку беруть 10 спортсменів, 7 з яких вже здобули кваліфікаційні ліцензії для НПК України на Ігри Токіо 2020.

Спортсмени змагатимуться до 24 березня в кінно-стрілецькому та гольф-клубі “Аль-Айн”, (Equestrian, Shooting & Golf Club,) – у тому самому тирі, який прийме наступний чемпіонат світу в 2022 році.