Збірна України успішно виступили на етапі Кубку світу

Ukrainian Agency

Три золоті та дві срібні нагороди здобули спортсмени української збірної на етапі кубка світу з окремих видів багатоборства з гімнастики спортивної, що цими вихідними фінішував у болгарському місті Варна.

Бронзовий призер лондонської Олімпіади-2012 Ігор Радівіло став переможцем в опорному стрибку та у вправах на кільцях.

Відразу двоє представників “синьо-жовтої” збірної піднялися на п’єдестал у фіналі вправ на паралельних брусах. Володарем золотої медалі став Петро Пахнюк, на другій сходинці Олімпійський чемпіон Ріо-2016 Олег Верняєв.

Також в своєму активі Пахнюк має й срібло турніру, яке українець виборов у вільних вправах.

Раніше повідомлялося, що збірна України виборола чотири нагороди на літньому чемпіонаті світу з біатлону. Так, Тарас Лесюк переміг на чемпіонаті світу серед юніорів-чоловіків у гонці переслідування. Срібні медалі першості вибороли юніори — Христина Дмитренко, Ганна Кривонос, Віталій Труш і Тарас Лесюк. Надія Бєлкіна стала срібним призером у гонці переслідування. А Юлія Журавок, Марія Панфілова, Антон Мигда та Максим Івко стали володарями бронзових медалей.

Джерело: УКРІНФОРМ